lv_LV
  Tālruņi: (+371) 27049449, 29227274  Skype: GUGL.lv
e-pārskats | LB kursi | PVN reģistrs | ES PVN | VID EDS | 1188.lv


Grāmatvedība un Grāmatvedības Lietvedība
«
»


Šodien (05.04.20)
Vārda dienas:

Vija, Vidaga, Aivija

Par mums

Kompānija, kura sniedz grāmatvedības pakalpojumus, ar atmiņā paliekošu nosaukumu GUGL, bija nodibināta vēl tālajā 2004. gadā. No tā laika daudz kas mainījies, bet ne darbības joma. Gadu gaitā tika iegūtas zināšanas, pieredze, paplašinājās klientiem piedāvājamo pakalpojumu klāsts un, protams, palielinājies partneru skaits. Tagad kompānija GUGL ved aktīvu darbību, kārtojot grāmatvedību daudzām firmām. Mēs sadarbojamies ar visiem, kas vēlas veidot savu biznesu Latvijā. Ja Jūs esat vai nu fiziskā persona no Igaunijas, vai nu juridiskā persona no Krievijas, vai kādas citas valsts, vienalga, mēs katram atradīsim individuālu pieeju, piedāvāsim garšīgu kafiju vai tēju, smaidu un labus vārdus patīkamā atmosfērā. Jums vajadzīgi ne tikai palīdzība papīros un nodokļos, bet atbalsts, uzticība, drošība un draugi, uz kuriem var paļauties? Tad gaidām Jūs Meža ielā 4.

Mūsu speciālisti apkalpo savus klientus ne tikai centrālajā birojā, bet arī internetā un telefoniski. Mums vienmēr atradīsies laiks priekš Jums!

Kompānija GUGL – kvalificēti, pieredzējuši, sertificēti speciālisti. Dažādu jautājumu risināšanai tiek pieaicināti arī juristi, notāri, tulki, eksperti, novērtētāji un citi speciālisti.

Grāmatvedības pakalpojumi realizējas starptautiskajā līmenī. Mēs ar prieku palīdzēsim ārzemju komersantiem ar problemātisko lietu risināšanu, kā arī ar viņu biznesa ideju īstenošanu.

Vai esat aizdomājies par to, cik godīgs ir Jūsu grāmatvedis? Vai viņš dara visu iespējamo, lai Jūsu bizness plaukstu un ziedētu? Vai Jūs nepārmaksājat par viņa pakalpojumiem? Bet varbūt nodokļi, kurus Jūs regulāri maksājat, realitātē ir daudz mazāki? Atnāciet, mūsu skatījums uz šiem jautājumiem Jūs iepriecinās, apsolām!

Mēs pildām savu darbu profesionāli un apzinīgi, nodrošinot individualitāti, konfidencialitāti un garantijas. Ar mums Jūs esat apdrošināti pret neveiksmēm!

SIA GUGL
 
Reģistrācijas numurs: 40003686256
 
Tālruņi: (+371) 2 7049449 (TELE2)
(+371) 2 9227274 (LMT)
 
Skype:  GUGL.lv
 
E-pasts:  Uzrakstīt mums
 
Faktiskā adrese: Rīga, Eduarda Smiļģa iela 2a, LV-1048 (bezmaksas autostāvvieta)
 
Pie mums var tikt ar

autobuss Autobusiem Nr.:

3, 22, 30, 32, 35, 43

tramvajs Tramvajiem Nr.:

4, 5